Jarní dílničky

20. března 2018 v odpoledních hodinách se zaplnily třídy 1. stupně dětmi s rodiči, často i s babičkami. Všude se pod trpělivým dohledem pedagogů 1. stupně, školní družiny, asistentek i pomocníků z řad pedagogů 2. stupně pilně tvořilo. Děti si odnášely malovaná vajíčka, nejrůznější velikonoční ozdoby a nejdůležitější bylo, že všechna dílka vznikala jejich vlastníma rukama. Kde to nešlo, vypomohla maminka, nebo paní učitelka. A když bylo hotovo, mohli se všichni občerstvit v bufetu, kde byly pro ně připraveny sladké i slané laskominy, čaj a pro rodiče i káva. Díky tvořivým učitelům a zdatným pomocníkům z žákovského školního parlamentu vznikla akce, která se setkala s velkým ohlasem u dětí i rodičů, a protože se přišlo podívat i několik předškoláků, věříme, že je přivítáme příští rok v 1. třídách.

Mgr. Taťána Mikulská