Vánoční besídka v 7. A

  • Publikováno: 18.12.2017
  • Kategorie: Aktuality

Rok se s rokem sešel a máme tady opět Vánoce. Náročná příprava naší p. učitelky se snoubila s naší radostí. Ráno jsme pomohli nazdobit třídu, nachystat na tácky cukroví a jednohubky, uvařit punč a samozřejmě dát dárky pod stromeček. A pak …  to vypuklo. Začali jsme zdobením perníkové chaloupky, jejíž stavbu jsme museli rozdělit do dvou etap. Prvně jsme nazdobili, nechali zaschnout a poté postavili. Některé chaloupky by mohly konkurovat chaloupce z Mrazíka, ale důležité bylo nadšení a velká chuť něco zkusit. Během schnutí stavebních dílků jsme byli rozděleni do třech skupin a hráli „kurňa, co to je“. Začali jsme živými obrazy, které znázorňovaly filmy, dále rozpoznáváním předmětů, které jsme vyprosili u rodičů a prarodičů. Podívejte se na fotky a uznejte, že jsme to jednoduché rozhodně neměli. Pokračovali jsme hádáním slov, písniček z pohádek a nakonec po postupném odkrývání fotkami učitelek.

Výherci jsme byli všichni, protože dnes prostě dostal dárek každý. Opět všem velké díky za příjemné dopoledne.

Mgr. Ludmila Ševčíková

 C:\WEB\Foto\Vánoční besídka 7. A\IMG_20171221_104014.jpg
FOTO