M I CH Á L K O V I C K Ý S K Ř I V A N 2016

  • Publikováno: 11.05.2016
  • Kategorie: Aktuality

V úterý 10. května 2016 se opět po roce setkali v učebně hudební výchovy vítězové třídních kol pěvecké soutěže „Michálkovický skřivan“.  Sešlo se jich 27 a pro své spolužáky i porotu měli připraveny písničky, které mají nejraději. Zazněly smutné i veselé, ti mladší si troufli na písničky bez doprovodu klavíru, ti starší už se cítili jistěji s doprovodem. Všichni vyhrát nemohli, porota to měla hodně těžké, aby vybrala a odměnila ty nejlepší. Ale všichni společně vytvořili báječnou atmosféru, na kterou budou určitě vzpomínat, a se sladkým bonbónem v puse se odcházelo vesele i těm, kteří letos nevyhráli. A tady jsou vítězové:

 

 

I. kategorie                                                                      II. kategorie

1. místo – Zuzana Kočířová     1. A                                1. místo –  Zuzana Smolková   2. B

2. místo – Alexandra Paršová 1. B                                2. místo- Veronika Luňáková  3. A

3. místo -Tereza Camfrlová    1. B                                3. místo – Sabina Kutrová        2. A

 

III. kategorie                                                                  IV. kategorie

1. místo –  Barbora Snozová     4. B                              1. místo –  Barbora Watorová  8. A

2. místo – Ondřej Kudla             5. A                              2. místo –  Sára Stramová         8. A

3. místo – Veronika Smolková  4. A                              3. místo –  Sandra Wartalská   8. B