Český den proti rakovině

• Publikováno: 26.05.2018
Dne 16. 5. 2018 jsme se poprvé aktivně zúčastnili celorepublikové akce „Český den proti rakovině“ známé také jako „Kytičkový den“. Zástupci školního parlamentu ze 6. a 9. ročníků prodávali ve škole žluté kytičky, z jejichž prodeje bude podpořena Liga proti rakovině.
Po prodeji ve škole jsme se ještě se zbytky kytiček vydali do mateřské školy v Michálkovicích a také mezi občany Michálkovic, kterým jsme kytičky nabízeli na točně trolejbusů.
Akce byla velmi úspěšná, povedlo se nám prodat všech 250 objednaných kytiček. Vybrali jsme celkem 5 718,- Kč, což znamená, že jsme za jednu kytičku utržili v průměru 22,87 Kč.
Všem, kteří si od nás kytičku zakoupili,  děkujeme za podporu a budeme se těšit na příští rok.
Mgr. Miroslava Ulmanová