Halloween

Žáci 9.A se rozhodli, že si zpříjemní běžný školní den a zorganizovali Halloween ve škole. Ráno přišli již v sedm a začali se chystat jak nejlépe to šlo. Před prvním zvoněním vyrazili do vestibulu, který předtím vyzdobili dýněmi. Halloweenské strašení mohlo začít. Každému postrašenému nabídli bonbónek nebo vlastnoručně upečenou sušenku. Během vyučování ještě postrašili žáky celé školy a šli se tak trochu netradičně učit. První hodinu byla ve třídě vyhlášena soutěž o nejlepší Halloweenskou sušenku. Sušenky pekli žáci doma pod dohledem svých maminek a babiček.

Cena za nejlepší sušenku: Eliška Marcinková, Lukáš Kenkuš
Cena za nejtvrdší sušenku: Šimon Navrátil a Martin Ševít
cena za nejtajnější sušenku (podařilo se jí je všechny rozdat, aniž bychom zkusili):

Hanka Záhorská
cena za nejhezčí sušenky: Radek Matušek a Adam Buček
Cena za snahu: všichni                                                                        FOTO