ŽÁKOVSKÉ SYMPOZIUM

Dne 4. 12. 2014 se v Ostravě konalo 2. žákovské sympozium. Pořádala ho organizace Nebuď oběť s představiteli Lukášem Látalem a Martinem Pokorným.

Program byl rozdělen na dvě části. V první zazněly odborné příspěvky a v druhé  žákovské prezentace. Naši žáci z 8.B, Jakub Mikulášek a Gabriela Tomanová, se zúčastnili se svou prezentací na téma Nebezpečí internetu. Na sympoziu byla probírána témata jako je kyberšikana, kybergrooming a celkové nebezpečí internetu.

Část pozvaných nedorazila, protože nedocestovali kvůli špatnému počasí, takže program rychle ubíhal.

Po oficiálním zakončení sympozia se konal oběd (byly řízky, kuřecí i vepřové, plus výborné chlebíčky a jednohubky s lososem a kaviárem) Shlédli jsme krátká autorská videa z letní filmové školy.

Celé akce se zúčastnilo hodně lidí.

Našim žákům se v konkurenci ostatních dařilo, a s chválou na duši odešli vstříc novým testům z AJ a fyziky.

Jakub Mikulášek a Gabriela Tomanová, VIII. B