Zlatá medaile pro naše sedmáky

  • Publikováno: 24.04.2022
  • Kategorie: Aktuality

Naši sedmáci získali první místo v městském kole soutěže Mladý cyklista 2022 a postupují do oblastního kola.

Dne 22.4.2022 se žáci naší 7.B, a to Eva Alagičová, Radim Romaniec, Natálie Lisková, Tereza Camfrlová a Lukáš Geffert, zúčastnili městského kola soutěže Mladý cyklista 2022. Soutěž probíhala celé dopoledne na dopravním hřišti ZŠ A. Kučery v Ostravě – Hrabůvce. Závod se skládal ze čtveřice disciplín: jízda na dopravním hřišti na kole podle dopravních předpisů a značek, zdravověda, vědomostní test orientace v dopravní problematice a nakonec jízda zručnosti na kole s překážkami. Naši žáci svým prvenstvím (zlatá medaile) v městském kole si zajistili postup do oblastního kola, které se bude konat na stejném místě dne 13. 5. 2022, tak jim držme všichni palce!