Zeměpis-projekt USA

Letos v listopadu jsme dostali za úkol vypracovat během měsíce projekt do zeměpisu.Tématem bylo USA-země nekonečných možností. Pracovali jsme ve dvojicích. Každá skupinka měla zadané určité téma, ale všechny směřovaly k USA. Jako například: Americké sporty, svátky a výrobky, státy mimo hlavní území jako Aljaška a Havajské ostrovy, známá města jako jsou New York a Las Vegas a taky města Kalifornie. Během dvou až tří hodin zeměpisu jsme projekty prezentovali ústně před spolužáky a paní učitelkou. Celkově jsme se dozvěděli o USA mnoho zajímavostí.
Paní učitelka byla většinou z ústních prezentací velmi spokojená, tak nám za odměnu dala jedničky i sladkou odměnu. Mňam!                                                                                                                                                             Vendula Keclíková a Natálie Gojová     tř. 7.B

FOTO