Závěrečný večírek 9. tříd

Závěrečný večírek 9. tříd se konal 24. června 2013. Přípravy byly dosti náročné. Potřebné bylo, aby se sjednotili názory ale hlavně organizační body obou tříd. Hlavním bodem našich příprav byl program závěrečného večírku, který se až na malé faux pas s projektorem, vydařil. Program byl pestrý. Hlavními body programu byla vystoupení spolužáků s uměleckým nadáním. Hru na klavír obstarala nejlepší klavíristka 9. tříd, Anička Hubáčková. Svým talentem nadchla nejen kantory, ale také své spolužáky. Někteří žáci nás naopak pobavili vtipy ze školního prostředí. O vtipné momenty nebyla nouze. Pohoštění bylo velmi bohaté, všichni odcházeli s plnými žaludky. Kantory jsme dojali našimi prezentacemi. Prezentacemi náš hlavní program skončil a hoši vyzvali kantorky k tanci. Poté následovala volná zábava. Většina z nás se naprosto odvázala a nebála se bavit na plný plyn. Večírek už se blížil ke konci a proběhlo hromadné focení obou tříd. Všichni jsme spokojeni s průběhem večírku a budeme na něj dlouho vzpomínat.