Vzpomínka na lyžák 2014

,,Plán je jasný…dne 15. 12. 2014 přesně v 8.00 hodin budete před školou. ” S těmito slovy p. uč. Pěgřim odešel.  A tak to vše začalo.

Jak už nám bylo řečeno, žáci 7.A, 7.B, 8.A a 8.B jsme všichni byli nastoupeni v 8.00 před školou. Netrpělivě jsme v kombinézách přešlapovali a čekali, až pro nás přijede minibus a my konečně vyrazíme do našeho cíle: „…na Bílou!“ Když už tedy minibus s ,,malým“ zpožděním přijel, naložili jsme si své věci do vozíku a mohli jsme vyrazit. Cesta byla pohodlná, v autobuse byl kopec srandy a dokonce jsme měli i hudbu. Tímto chci poděkovat DJovi Kročkovi, Ševítovi, Ujhazymu a Wilczekovi. Zhruba po hodině jízdy jsme dorazili.

Po velmi milém uvítání jsme se začali oblékat do lyžařských a snowboardových bot a helem, což bylo pro některé velmi obtížné. Lyžaři to měli za chvíli, zatímco snowboarďáci, těm to ještě ,,kapku“ déle trvalo.

Když už jsme se oblékli, rozdělili jsme se do dvou týmů…na lyžaře a snowboarďáky. Pak si každý tým šel po svém. Všichni se rozcvičili a začali jezdit. Snowboarďáci v dětském parku, zatímco mazáci lyžaři šli rovnou na velký svah. Ale nebylo to na dlouho. Za dva dny šli i snowboarďáci na velký svah. Zlepšovali jsme se a v pátek byl den D…závod ve slalomu. Všichni dostali medaili a diplom. Bohužel a s velkým smutkem jsme se rozloučili a tímto naše dobrodružství skončilo.

Já si myslím, že všichni na tento zážitek budou vzpomínat v dobrém. Sice jsme si odnesli pár modřin a nabité zadnice, ale byl to snad nejlepší lyžák ze všech!!!