Stříbrný pohár našich žáků v Dopravní soutěži!

  • Publikováno: 18.10.2021
  • Kategorie: Aktuality

Minulý týden v pátek 1.10.2021 se konala na hřišti ZŠ A. Kučery v Hrabůvce Dopravní soutěž mladých cyklistů 2021. Naši školu reprezentovalo 5 žáků ze 7.B – Terezka Camfrlová, Eva Alagičová, Natálka Lisková, Radim Romaniec a Lukáš Geffert. Dovezli si medaile a pro školu stříbrný pohár za úžasné 2. místo!

Soutěžili ve vyšší věkové kategorii 12 – 16 let, konkurencí jim bylo dalších 6 škol. Disciplíny nebyly snadné, byly to dopravní testy, první pomoc, jízdy zručnosti s překážkami a nakonec jízda na hřišti plném dopravních značek, jednosměrek, kruhových objezdů, stopek, plná stanovišť a „chytáků“.

Druhé místo bylo famózní, ztráceli jsme pouze body nad pořadatelskou školou, která má dopravní hřiště pro všechny své žáky denně k dispozici, disponuje s učebnami zaměřenými přímo na dopravní výchovu. Pro naše žáky bylo 2. místo skvělé, ale dali si za cíl cíl nejvyšší – porazit v dalším ročníku i tuto pořadatelskou školu. Cíl je vysoký, ale motivace nechť  je silným hnacím motorem. A s takovým nasazením a nadšením, s jakým do toho náš tým šel, to se jen tak nevidí!

Děkujeme za skvělé umístění, reprezentaci, a fandíme!