Sportovní den mládeže s TAJV v MO Ostrava-Michálkovice

  • Publikováno: 05.11.2023
  • Kategorie: Aktuality
Ve čtvrtek 9.11.2023 od 10 hod se v tělocvičně ZŠ Michálkovice uskuteční 2. ročník semifinálového postupového turnaje Sportovní den mládeže s TAJV v MO Ostrava – Michálkovice pro žáky školy. 
V současnosti se jedná o největší sportovní projekt pro děti a mládež v 250 obcích České republiky. Soutěž se koná pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Národní sportovní agentury, Ministerstva pro místní rozvoj a Moravskoslezského kraje.
 
Účastníci turnaje soutěží nejprve společně v 5 sportovních aktivitách (fotbal, florbal, házená, frisbee, tenis), kdy následně nejúspěšnější finalisté z Michálkovic obdrží nominaci na prosincové Národní finále v Kladně. Právě zde budou nominovaní hráči z Michálkovic soupeřit o pozici národního vítěze a o putovní zlatý pohár TAJV pro MO Michálkovice.
 
Sportovní akce TAJV v Michálkovicích je realizována za finanční podpory MO Ostrava – Michálkovice a Moravskoslezského kraje.