Projekt „Kids and Science“ v 8. A

Tento projekt je zábavná forma fyziky a chemie, kde děti z osmých tříd rozvíjí svou fantazii. Projekt spočívá v tom, že každý ze třídy si vymyslí ,,vylepšovák‘‘ nebo vynález, který potom prezentuje před třídou a na konci všech prezentací se vyhlásí vítězové. Třída se poté rozdělí do skupinek podle počtu žáků.Každá skupinka vyrábí model jednoho z vítězných vynálezů a plakát. Projekt trvá týden vždy první tři hodiny a v pátek se prezentují zhotovené vynálezy.Celý  týden je hravý a veselý, každý z dětí se na tom dobře baví a rozvíjí si svou fantazii. Samozřejmě, že každý je vítěz, nikdo neprohrál.

Myslím, že všichni z naší třídy se na tomto projektu bavili a pohráli si. Doufám, že takhle to probíhá i v ostatních třídách a nikdo  se nenudí, protože to vlastně ani nejde. Každý den, každou hodinu se něco vytváří, vylepšuje a ta zábava je na tomto projektu to nejlepší. Všichni máme také rádi pořadatele tohoto projektu naše třída 8.A měla   Danču, Andy, Zuzku a Lukáše všichni k nám byli přátelští a nápomocní a byla s nimi sranda. Děkujeme za skvělý druhý školní týden  v naší škole.

Jsme moc rádi, že jsme se tohoto projektu mohli zúčastnit a myslím, že mluvím za všechny ze třídy. Vaše 8.A

Kristýna Valentová                                                           FOTO