Ostravské školní hry

Dne 25.6. jsme vyrazili na pokračování Ostravských školních her, kam postoupil Jan Hetto v atletice a dívky 8.a 9. ročníku ve vybíjené. Opět pro nás dorazil autobus až do Michálkovic a odvezl nás spolu s fanoušky naší školy (žáky 6.A a 8.A) na Vítkovický stadion, kde už se to hemžilo spousty zástupců 38 škol z celé Ostravy.
Čekalo nás slavnostní uvítání spolu s průvodem, kde se, jak to bývá na olympijských hrách, představili soutěžící všech škol za podpory svých fanoušků.  A pak to vypuklo. Naše sportovce čekalo spoustu utkání v boji o vítězství a jejich úsilí se vyplatilo.  Jan Hetto získal zlatou medaili v atletice a holky o fous stříbrnou.  Pan učitel jim za vítězství slíbil zákusek v cukrárně a to taky dodržel. Všichni jsme si pochutnali a jsme rádi, že jsme naší škole neudělali ostudu.

FOTO