Organizace výuky od 4. ledna 2021

  • Publikováno: 27.12.2020
  • Kategorie: Aktuality

Vážení rodiče,

od pondělí 4. ledna 2021 dochází ke změnám v organizaci školní výuky. Tímto dnem zůstává prezentační výuka pouze u žáků 1. a 2. tříd.  Nadále pokračujeme ve využívání Google Classroom.

On-line rozvrhy pro 1. a 2. stupeň jsou níže přiloženy.  Zbývající třídy přecházejí na distanční výuku.

Rozvrh pro 1. a 2. třídy: Výuka bude probíhat podle původních rozvrhů. Výjimku nadále mají Hudební výchova, která bude probíhat s omezeními (zákaz zpěvu) a Tělesná výchova, která je zrušena zcela a bude nahrazena vycházkami nebo třídnickými hodinami.

Družina a jídelna: Je obnovena činnost školní družiny. Skupiny budou upraveny tak, aby kopírovaly jednotlivé třídy. Družina bude fungovat pouze odpoledne. Provoz ranní družiny nejsme, bohužel, vzhledem k nařízení MŠMT, schopni z personálních a hygienických důvodů zajistit. Všichni žáci, kteří chodí pravidelně na obědy, je budou mít zajištěny.

Hygienická opatření: Po celou dobu pobytu ve škole, tedy ve společných prostorách i ve třídách během výuky, jsou povinné ochranné roušky. Prosíme rodiče, aby dali dětem alespoň dvě roušky a sáček na použité roušky. Jednotlivé třídy budou intenzivně větrány.

Vstup dětí do školy: V souladu s nařízením MŠMT, aby byl omezen kontakt jednotlivých tříd,  budou žáci vstupovat do školy následovně:

1.A, 7:40 hod – Hlavní vchod

1.B, 7:40 hod – Krček

2.A, 7:50 – Hlavní vchod

2.B, 7:50 – Krček

Třídy si budou u jednotlivých vchodů vyzvedávat třídní učitelky.

Pro žáky ostatních tříd platí povinnost distanční výuky.

Nadále platí možnost on-line konzultace s vyučujícím. V nezbytných případech, a po předchozí domluvě, je možná i osobní konzultace v budově školy.

Přílohy – rozvrhy:

Covid – rozvrh 3.,4,.5.tř.

Covid_rozvrh_II.stupen

Rodilý mluvčí ZŠ Michálkovice

 

Mgr. Hana Bayerová

ředitelka školy