Odpoledne s básničkami

Úterní odpoledne 10. února bylo pošmourné a smutné, ale společnost, která se sešla v jedné z tříd, byla zábavná a veselá. Konalo se školní kolo v recitaci a přítomní soutěžící byli vítězové jednotlivých třídních kolektivů.  Porota si vyslechla básně převážně veselé a vtipné, ale došlo i na závažnější témata.Vítězové jednotlivých kategorií se přestaví svým spolužákům na závěrečném koncertě v červnu a určitě se zúčastní i městského kola v recitaci. V dnešní uspěchané době, kdy se básničky, jak se říká „moc nenosí“ to byly velice příjemně strávené chvíle s krásným slovem našich klasiků i básníků současných.  FOTO

A kdo tedy vyhrál?

0.kategorie-žáci 1 tříd       1. Tereza Burianová      2. Magdaléna Skřížalová     3.Dominik Guzdek

I.kategorie-žáci 2.-3.tříd      1.Veronika Luňáková    2.Tereza Kafonková            3.Nela Hrdinová

II.kategorie žáci 4.-5.tříd      1.Ondřej Kudla             2.Jan Talacko                3.Kateřina Sukupová

III.kategorie žáci 6.-7.tříd   1.Vendula Pernicová      2.Kateřina Martásková       3.Nikolas Kasiaras

IV.kategorie žáci 8.-9.tříd  -byla udělena dvě l. místa – Kristýna Valentová  a Veronika Tinková