Odpoledne s badmintonem

V úterý 13. května 2014 odpoledne byl ve školní tělocvičně vzduch nabit adrenalinem. Konal se zde 1. ročník badmintonového miniturnaje ve čtyřhře. Akce byla dotována z rozpočtu statutárního města Ostravy, takže pro vítěze byly připraveny hodnotné ceny. Nejdříve byla pro zájemce z řad žáků, pedagogů i rodičů uspořádána instruktáž o pravidlech hry, byly předvedeny ukázky dvouhry a čtyřhry a v 15.30 hod.  se začalo hrát o ceny. Devět dvojčlenných týmů vytvořených z pedagogů i jejich rodinných příslušníků, ze správních zaměstnanců školy, z rodičů a žáků bojovalo na dvou hřištích o dobrá umístění. Některé týmy bojovaly velice urputně,  některé,které nebyly tak výkonnostně na výši, zase bojovaly srdnatě a statečně. Hráli tady vedle sebe školník s učitelkou, učitelka na mateřské dovolené s manželem, otec se synem. Celým odpolednem se nesla srdečná atmosféra, umocněná ještě rozvernými roztleskávačkami z řad některých hravých paní učitelek, tak nechyběla ani legrace. Hlášky hráčů „dej pozor, aby ti to paní učitelka nevrátila v češtině“ nebo „ počkej doma“ byly myšleny také v legraci. Obzvlášť urputně bojovaly proti sobě manželské týmy, naše paní učitelky se totiž umějí ohánět nejen křídou a červenou propisovačkou ve škole, vařečkou doma, ale i badmintonovou raketou, takže se opravdu bylo na co dívat. A kdo zvítězil?  Dobrá nálada, pohoda a legrace. Takže se příští rok určitě všichni sejdou na 2. ročníku turnaje.

1. místo – Lucie Laštuvková a Martina Lazarová

2.místo – Robin a Silvie Hillovi

3.místo – Romana Hmilanská a Pavel Snoza                     Další FOTO ZDE