Nástup 1. a 2. tříd do školy

  • Publikováno: 11.11.2020
  • Kategorie: Aktuality

Vážení rodiče,

od středy 18. listopadu dochází ke změnám v organizaci školní výuky. Tímto dnem se rozhodnutím Ministerstva školství a tělovýchovy ČR obnovuje prezenční výuka žáků 1. a 2. tříd.

Rozvrh: Výuka bude probíhat podle původních rozvrhů. Výjimku nadále mají Hudební výchova, která bude probíhat s omezeními (zákaz zpěvu) a Tělesná výchova, která je zrušena zcela a bude nahrazena vycházkami nebo třídnickými hodinami.

Družina a jídelna: Je obnovena činnost školní družiny. Skupiny budou upraveny tak, aby kopírovaly jednotlivé třídy. Družina bude fungovat pouze odpoledne. Provoz ranní družiny nejsme, bohužel, vzhledem k nařízení MŠMT, schopni z personálních a hygienických důvodů zajistit. Všichni žáci, kteří chodí pravidelně na obědy, je budou mít zajištěny.

Hygienická opatření: Po celou dobu pobytu ve škole, tedy ve společných prostorách i ve třídách během výuky, jsou povinné ochranné roušky. Prosíme rodiče, aby dali dětem alespoň dvě roušky a sáček na použité roušky. Jednotlivé třídy budou intenzivně větrány.

Pro žáky ostatních tříd platí povinnost distanční výuky.

Mgr. Hana Bayerová

ředitelka školy