Koncert k 20. výročí založení pěveckého sboru Michálek

Koncert k 20. výročí pěveckého sboru Michálek

Ve středu 13. května 2015  v podvečer bylo v michálkovické knihovně rušno. Sešli se zde členové dětského pěveckého sboru, aby si na jarním koncertě společně se svými příznivci připomněli dvacet let činnosti sboru.  Nejdříve vystoupili se svými nejoblíbenějšími písněmi členové dětské části sboru a potom předvedly své vystoupení členky dívčího sboru. Rodiče a příznivci sborového zpěvu si také mohli poslechnout některé vítěze recitační soutěže a pěvecké soutěže „ Michálkovický skřivan“. Všechny písně byly odměněny bouřlivým potleskem a v tradičně příjemně neformálním  prostředí, které nám pracovnice knihovny vždy připraví,se účinkující i diváci cítili velice příjemně a všichni společně si užili pohodový podvečer s písničkou.

 

Výstava k 20. výročí  založení pěveckého sboru Michálek

13.května 2015 byla v michálkovické knihovně otevřena  výstava fotografií z dvacetileté činnosti pěveckého sboru Michálek. Díky pracovnícím knihovny ,Ivaně Timkové a Marii Kryštofové, a pracovnici michálkovické základní školy, Aleně Hegerové, které se na přípravě podílely společně s vedoucí pěveckého sboru  Mgr. Taťánou Mikulskou,   se podařílo vyhledat, shromáždit a zpracovat fotografie z činnosti sboru za uplynulých dvacet let. Zájemci si je mohou prohlédnout v prostorách michálkovické knihovny do 17. června 2015.