Dětský den na naší škole

Každoročně pořádáme pro děti z prvního stupně Dětský den u příležitosti oslav Dne dětí. I letos jsme si my, žáci 8. ročníku, připravili zábavný program plný her a soutěží pro třídní kolektivy i pro jednotlivce.Samotné přípravy na 1. červen začaly už na jaře, kdy jsme se mezi sebou domlouvali, jak budeme postupovat a co všechno zvolíme, aby organizace celého dne klapala.Rozhodli jsme se, že budeme vystupovat jako pohádkové bytosti, které budou provázet mladší spolužáky programem, do něhož jsme vybrali hry, které nám samým se vždy líbily. Potřebné soutěžní předměty jsme si buď vyráběli, nebo je sháněli vlastními silami. A s nepatrnými obavami, jak vše dopadne, jsme vyhlíželi onen den.

Samotný průběh Dětského dne můžeme hodnotit podle veselých dětí a jejich rozzářených tváří i pochvalného vyjádření jejich paní učitelek jako úspěšný. Povedlo se, ale byla to dřina!

Vytvořeno z textů žáků pořadatelské 8. B

FOTO