Cvičte s námi on-line

  • Publikováno: 19.03.2021
  • Kategorie: Aktuality

Milí rodiče, žáci, kolegové a kolegyně.

Před třemi týdny jsme zavedli pravidelné půlhodinky TV. Úterní lekce od 13:30 je zaměřena na flexibilitu a je vhodná pro všechny věkové skupiny. Zavádíme prvky z kalisteniky, pilates a jógy. Páteční lekce také ve 13:30 je energičtější a více zaměřená na posilování s vlastní vahou. V pátek se snažíme o rozvoj vytrvalosti a síly. Tato lekce je vhodná spíše pro starší žáky 2. stupně. Řada odborníků a publikací doporučuje aktivní pohyb a cvičení, alespoň 2x týdně po dobu půl hodiny.
Zváni na tyto lekce nejsou jen naši žáci, ale i jejich rodinní příslušníci.
Těším se na další lekci.

Odkazy na Meet: https://meet.google.com/qna-nwrz-tra

Přeji vám pěkný den a hodně pohybu.

David Truhlík