Dopravní výchova

V pátek dne 19. 4. 2013 se žáci naší školy zúčastnili obvodního kola v dopravní soutěži „Mladý cyklista“. Akce se konala na dopravním hřišti ZŠ A. Kučery Ostrava-Hrabůvka.

Soutěžilo se v kategorii mladších i starších žáků, a to ve vědomostním testu, první pomoci, jízdě na kole mezi  překážkami a v jízdě na kole na dopravním hřišti.

Garantem soutěže bylo Ministerstvo dopravy ČR – BESIP a Městská  policie – dopravní prevence.

Naši školu reprezentovali za mladší žáky Zdravko Načev, Lukáš Rybenský, Vendula Keclíková, Natálie Gojová a Klára Kosová, umístili se na 4. místě.

Za starší žáky to byla Markéta Ligocká, Sarah Schneiderová, Alexandr Načev, Kristýna Lásková a Jan Hetto, umístili se na 3. místě.

GRATULULUJEME!

Foto: Mladý cyklista