Školní liga ragby

Havířov

Středa, 20. 3. 2013

Jelikož ragbyový kroužek probíhá na ZŠ Michálkovice již několik měsíců, rozhodl se trenér Martin Molitor, že vybrané hráče přihlásí na turnaj Školní ligy, který probíhá každý měsíc v Havířově. Na turnaj odcestovali 4 hráči, kteří si účast zasloužili pravidelnou docházkou a zlepšujícími se výkony při trénincích.

Tým složený z hráčů – Daniel Pekař, Jakub Děrgel, Jan Malý a Kryštof Sikora se představil jako bojovný soupeř a nenechal se zkušenějšími hráči zastrašit. Reprezentanti z Michálkovic si z Havířova odvezli krásné 7. místo a trenér věří, že se při stávajícím nasazení budou výsledky turnaj od turnaje zlepšovat.

Děkujeme všem, kteří se na tomto turnaji podíleli, a přejeme žákům mnoho dalších sportovních úspěchů.