Projekt HappySnack 2014

Vážení rodiče,

naše škola se účastní projektu Mléko pro evropské školy a projektu Ovoce do škol, v rámci kterého je dětem 1. až 5. ročníku ZDARMA dodáváno čerstvé ovoce a zelenina či 100% džusy.

Happysnack = dodávky výrobků zdravé výživy do škol prostřednictvím chladících výdejních automatů

• ŠIROKÝ DOSAH PŮSOBNOSTI – v projektu je zapojeno 480 největších základních a středních škol po téměř celé České republice s dosahem na 200 000 žáků.
  • GARANT PROJEKTU – je Poradenské centrum Výživa dětí. Profesionální nutriční terapeutky pečlivě kontrolují vhodnost nabízeného sortimentu ve školním automatu.
  • JEN VÝROBKY ZDRAVÉ VÝŽIVY – v automatech jsou nabízeny jen zdravé výrobky, vhodné svým složením a množstvím na dopolední svačinu pro děti školního věku.
  • DOKONALÉ SKLOUBENÍ DVOU PROGRAMŮ – Happysnack pod svou hlavičkou sdružuje dva dotační projekty Mléko pro evropské školy a Ovoce do škol.
  • PATENTOVANÝ ON-LINE SYSTÉM – umožňuje v reálném čase kontrolovat stav zásob či technického stavu automatu, provádí ze zákona potřebnou evidenci pro dotační programy a poskytuje informace o výběrech a stavu kreditu rodičům.
  • BEZPEČNÝ PROJEKT BEZ HOTOVOSTI – používáním předplacených karet se zamezuje riziku nevhodné útraty hotovosti dětmi.
  • NEJEN SVAČINA, ALE I ZÁBAVA – oblíbená zvířátka z předplacených karet se zabydlela v městečku Happíkov a jejich příběhy budou provázet děti po celý školní rok.

Více informací o projektu Ovoce do škol najdete na www.ovocedoskol.szif.cz

Podrobné informace k projektu Mléko pro evropské školy najdete zde a k Ovoci do škol zde.