Všeználek

WELCOME TO OUR SCHOOL!

(S VŠEZNÁLKEM DO SVĚTA ANEB HRAVÁ ANGLIČTINA)

Úterní odpoledne 14. února 2012 patřilo předškolákům. V počítačové učebně 2. stupně proběhlo další setkání klubu Všeználek. V úvodu zhlédli budoucí prvňáčci krátké divadelní představení – pohádku O veliké řepě, kterou pro ně v anglickém jazyce připravili žáci 4.B. Ti byli také po celou dobu setkání skvělými pomocníky svým malým kamarádům – prostě ŠKOLA SPOLU. Děti se dověděly, jak anglicky pojmenovat zvířátka z předvedeného pohádkového příběhu a následně z anglické písničky Old Mc Donald, kterou se po skončení projekce na Smart tabuli také naučili a zazpívali si ji za doprovodu kytary. Nabyté znalosti o barvách si mohli vyzkoušet při soutěži s míčky či vybarvování omalovánky, byla to také důležitá podmínka k získání sladké odměny – barevného gumového medvídka. A jestli si někdo z nich na nějaké to anglické slovíčko nemohl vzpomenout, vůbec nevadilo. Tady bylo napovídání dovoleno.

Na další všeználkovské setkání (bude to již poslední v tomto školním roce) zveme předškoláky a jejich rodiče v úterý 20. 3. 2012 v 15:30.