„Střelecká olympiáda základních škol“

V pondělí dne 18. 3. 2013 reprezentovali žáci devátých tříd naši školu ve finále „Střelecké olympiády základních škol“. Soutěž se konala na Bezpečnostně právní akademii v Ostravě-Michálkovicích. Nejen, že jsme si mohli prohlédnout střední školu, na kterou si někteří naši deváťáci podali přihlášku, ale taky jsme si zasoutěžili ve střelbě. Pro všechny zúčastněné bylo navíc připraveno malé pohoštění.

Sešlo se nás sedm ostravských škol po 6 členných týmech. Každý střílel laserovou pistolí      na terč a na čas. Náš tým tvořili žáci, kteří vyhráli školní kolo: Alice Tošková, Markéta Ligocká, Markéta Haladějová, Ondřej Feber, Daniel Kriško a Daniel Basta. Nejlépe si vedl Daniel Basta, který nastřílel 480 bodů a umístil se v celkovém pořadí na 4. místě. V pořadí škol jsme se umístili na 2. místě.

Tato střelecká soutěž byla pod záštitou Policie ČR a za podpory mnoha sponzorů, kteří věnovali pro vítěze hodnotné ceny. V příštím roce se určitě znovu zúčastníme.

Gratulujeme !!!