Zápisník ŠvP zpravodajů

  • Publikováno: 03.04.2017
  • Kategorie: Aktuality

29. 3. 2017

Zdravíme vás všechny z Jeseníků, kde nyní trávíme čtrnáctidenní ozdravný pobyt. Nevíme, co s námi Ostravany provede každodenní běhání po krajině, ale nepředbíhejme.

A začneme pěkně popořádku. Naši vychovatelé, Markéta a Vojta, nám naplánovali celopobytovou hru, která se týká záchrany zvířat. Snažíme se je vyhledat a pomoci jim. Zároveň se pokoušíme zjistit, kdo stojí za jejich únosem. Zachráněným zvířatům stavíme novou zoo a každý den odpoledne i večer pátráme po indiciích. Všechny zábavné činnosti plníme v pětičlenných skupinách a skupiny mezi sebou soutěží. Bavilo nás předávání vzkazů pomocí vlastních vymyšlených šifer, luštění obrázkového písma nebo stavění pyramid z dětských těl. To vše jsme stihli za necelé 3 dny. V mezidobí se učíme, jsme přece – škola v přírodě – dovádíme v bazénu a stále uklízíme (alespoň máme takový pocit).

Pro tentokrát je to vše a loučíme se s vámi.

žáci V. A, B

FOTO