Výlet 3. A

  • Publikováno: 29.06.2017
  • Kategorie: Aktuality

Za úspěšný, lehce dobrodružný, průběh výletu naší třídy bych chtěla tímto pochválit (kromě pana učitele a žáků) především tvůrce počasíčka na tento den, které nám bylo (vzhledem k charakteru výletu) sesláno opravdu přímo jako na objednávku.

Díky němu jsme mohli v pohodě strávit nezapomenutelné chvilky v lůně téměř neporušené přírody, opéci si párky na tábořišti u řeky Opavy v Karlovicích, osvěžit se v jejím čistém toku, pozorovat divoké kachny, poznat spoustu nových kytek na rozkvetlých loukách a na okrajích tamějších lesů, poležet a zahrát si hry a soutěže na svěžím trávníku ve volné přírodě i v areálu příjemného penziónu U Řeky. A nakonec se zpožděním, ale šťastně a spokojeně se vrátit do víru velkoměsta.

Elen Ivánková

FOTO