Veselé plavání na „Čapkárně“

  • Publikováno: 26.05.2018
  • Kategorie: Aktuality

Naši druháčci se zhostili plaveckého výcviku na výbornou. Týden, co týden odjíždějí přímo od školy s dobrou náladou a vracejí se s úsměvem na rtech. Všem se plavání líbí, dělají pokroky a dobrovolně si nenechají žádnou hodinu ujít. A vědí, proč.

Zrovna dnes, 24. 5., zažili něco výjimečného. Čekala je veselá soutěžní přehlídka všeho, co se doposud naučili. Řádně vyzbrojeni se vrhali s vervou do vody, aby vždy zdárně doplavali na druhý břeh a pokud možno i vyhráli. Kdo zrovna neplaval, ukázkově fandil. Na dětech bylo vidět, jak je to baví a obdivuhodná byla i jejich vzájemná spolupráce. Ke konci hodiny nebylo vůbec důležité, kdo vyhrál. Děti odcházely spokojené a plné zážitků.
A co dodat na závěr? Už se zase všichni těšíme na příští týden.

Mgr. Šárka Vežranovská