Vánoční dílny 2017

  • Publikováno: 28.11.2017
  • Kategorie: Aktuality

V úterý 28. listopadu proběhly na naší ZŠ vánoční dílny s výmluvným názvem VÁNOČNÍ TVOŘENÍ PRO RODIČE S DĚTMI. Účelem této akce bylo zpříjemnit dětem i jejich rodičům čekání na Vánoce a blížící se advent, čehož mnozí k radosti nás učitelů využili.

Úderem 15. hodiny se škola zaplnila malými nadšenými návštěvníky i jejich rodiči, kteří chtěli společně strávit jedno předvánoční odpoledne. A to se povedlo. Bylo pěkné vidět, že i v době předvánočního shonu si mnozí rodiče našli na své děti čas, přišli s nimi na chvíli pobýt a podpořit je v jejich tvoření.

Děti si mohly po celou dobu trvání dílen spolu s rodiči vyrobit nejednu vánoční dekoraci, ale i vzájemně si popovídat, poslechnout nevtíravé předvánoční melodie a pohladit svůj žaludek. Domů pak odcházely spokojené. Odnášely si nejen pěkné vzpomínky na příjemně strávené odpoledne, ale i spoustu drobností včetně voňavých vlastnoručně vyrobených a s láskou zdobených perníčků.

Jen čekání na keramiku se trochu protáhne. Ale kdo by si rád nepočkal! Vždyť i to čekání může být velmi příjemné. Stačí jen mít kolem sebe lidi, co nás mají rádi a nechybí jim chuť společně si hrát.

Co může být krásnějšího!

Mgr. Šárka Vežranovská

 

https://img29.rajce.idnes.cz/d2902/14/14724/14724923_42f097a2c3b0b10120456fcdb6f7d1f7/images/Vnondlny20173.jpg?ver=0

FOTO