VÁNOČNÍ BESÍDKA ANEB VYROBME SI DÁREČKY

Milí rodiče,

po dnešní domluvě s Vašimi dětmi zasílám přehled výrobků – „dárečků“, které budeme dělat 21. 12., záleží jen na nich, pro co se rozhodnou, kdo je šikovný, zvládne určitě všechny. Jen Vás touto cestou prosím o zajištění potřebných materiálů, pokud něco neseženete, dejte mi prosím nejpozději do středy vědět. Předem děkuji za spolupráci a snad se Vám dárky budou líbit 🙂

  1. SNĚŽÍTKO – sklenici s víčkem na závit (např. od jogurtů, přesnídávek, nebo pěknou kořenku) zbavenou všech etiket, figurku/postavičku ze sádry, keramiky, z lega, Kinder vajíčka (jakoukoli, která se vleze do skleničky a vydrží ve vodě), pokud máte, můžete donést třpytky, trochu polystyrenu či jiné ozdůbky;
  2. MÝDLO – mýdlo, tekuté mýdlo, struhadlo, misku, pokud máte, tak i formičku;
  3. VOŇAVÝ KOŠÍK – mýdlo, špendlíky/hřebíčky s malou hlavičkou, vlnu, umělou květinku, či jinou dekoraci;
  4. KVĚTINÁČEK – květináček, papírový ubrousek s obrázkem, štětec, nůžky;
  5. 3D OBRÁZEK – velký výkres A3 nebo A2, pravítko, tužku, lepidlo Herkules, náplň do tavné pistole, 2 fotky na fotografickém papíru/2 obrázky (opět lesklé, buď z kalendáře, nebo vytištěné), špejle, nůžky;
  6. HRNEČEK – lak na nehty (můžou být staré, zbytky laků), může být i vůně, hrneček (nejlépe čistě bílý).