učivo 8

Milé děti a rodiče,

opět  zasílám domácí učení. V pátek je svátek, tak si ho hezky užijte. Milé děti, ať vám jde práce od ruky a nezapomeňte na neděli! Zarecitujte básničku, předejte vlastnoručně vyrobené přáníčko a přidejte sladkou pusinku.  Všem maminkám přeji hodně zdraví a lásky. Také hodně radosti s Vaší rodinou. Letos to nemáte vůbec lehké.

Někteří z Vás mi prostřednictvím svých rodičů poslali krásné zprávy i s fotografiemi, za které Vám všem moc děkuji. Z těchto milých zpráv jsem vyčetla, že se každý z Vás snaží s danou situací bojovat  jak nejlépe umí,  a za to Vám všem patří velký palec nahoru.

Chtěla bych Vám velmi poděkovat za Vaši trpělivost a práci, kterou dětem dáváte.

Zažijte pohodové dny. S pozdravem.   J. Zetková

Od 6. 5. – 13. 5.2020

ČJ – SLABIKÁŘ, str. 90-95  – čtení slabik – bě,pě,vě,mě, procvičování čtení slov, jednoduchých vět,

ČJ/Sl:  popis pohádkové postavy – „Kašpárek“  – pr. list (e:mail)