učivo 6

Milí rodiče, milé děti,

zdravím vás v dalším týdnu. Zatím to vypadá, že bychom se ve škole s žáky setkali asi za měsíc a kousek. Uvidíme, jak vše dopadne. Děkuji za zprávičky, jak se daří dětem, jak to zvládají. Moc mě těší i občas nějaká ta fotečka. Na některých dětech vidím, že se trochu změnily a rostou.

Milé děti, hezky čtěte, pište, počítejte, choďte ven, pomáhejte rodičům a radujte se

ze slunečného počasí. Já vám přece nemusím nic radit. Na to máte vedle sebe maminku nebo tatínka a ty pěkně poslouchejte.:) Vaši rodiče nejlíp vědí, jak s vámi pracovat, aby vám všem bylo dobře, vládla u vás pohoda a dobrá nálada.

Tu dobrou náladu si nenechte ničím a nikým zkazit a buďte zdrávi!

Hezký týden, hodně zdraví a veselou mysl přeje…. J. Zetková

Od 22. 4. – 29. 4.2020

ČJ – SLABIKÁŘ, str. 80 – 85  – písmena: G,g , ď,ť,ň – čtení –  procvičování čtení, jednoduchých vět, skládání slov ze slabik

PRACOVNÍ SEŠIT, str. 47– čtení slov, pojmenování obrázků, čtení jednoduchých vět, odpovědi na  otázky:  A/N