Týdenní plán čj a nj 20. 5. – 24. 5.

úterý: v českém jazyce test ze strany 62 cv. 8 (věta: Rodinné album se objeví zcela nečekaně. Konec té slávy je opět zapomenutí. Nejlepší je najít album v zimě.), str. 62 cv. 10 (věta: O víkendu na náměstí otevřeli novou cukrárnu. Babička ji naučila plést svetry. Děti se vrátily z prázdnin plné dojmů. Náš známý se začal zabývat včelařstvím.), str. 63 cv. 12 (věta: I přes nepříznivou předpověď počasí se skupina turistů vydala k vrcholu Sněžky. Pro jeho urážlivé řeči se k němu všichni obrátili zády. Několik nadšenců se každou neděli vydává do místní hřbitovní kaple zvonit na tamější zvon. Navzdory varování starousedlíků šli nově přistěhovaní prozkoumat jeskyni ležící v blízkosti obce.), str. 63 cv. 15 (věta: Viděl maminku věšet prádlo na zahradě. Z exkurze se žáci nevrátili spokojeni. Pacientka vstoupila do ordinace zadýchaná po vystoupání schodů.)

úterý: v německém jazyce – test slovíčka dopravní prostředky

čtvrtek: v německém jazyce – test slovíčka 4. cv. (místa)

pátek: v češtině – diktát z učebnice str. 56 cv. 10.

pátek: v němčině – test 6. lekce.