Spaní ve škole

  • Publikováno: 09.12.2015
  • Kategorie: Aktuality

Dne 20.11.2015 se na naší  škole konalo spaní ve škole, kterého se zúčastnily třídy VII.A,B. a VIII.A. Setkali  jsme se v 18 hodin před školou, poté následoval pestrý program v podobě výzdoby hudebny, kde se později konala párty a různé zábavné hry. Okolo 22 hod. jsme se ve skupinách vydali na strašidelnou stezku odvahy. Po návratu do hudebny jsme si ještě zatančili, a pak se odebrali do družiny, kde nás čekala příprava na spánek. Po vykonání osobní hygieny jsme si ještě poslechli strašidelnou pohádku na dobrou noc. Ráno jsme uklidili, zahráli si hry a rozešli se do svých domovů. Akce se nám moc líbila, byla tam příjemná atmosféra a paní učitelky vymyslely veselý  program.

 

Sára Stramová a Barbora Šeligová z VIII.A.        FOTO