Skřivánci v michálkovické škole

  • Publikováno: 05.05.2017
  • Kategorie: Aktuality

V úterý 25. dubna 2017 se v učebně hudební výchovy naší školy konal další ročník pěvecké soutěže ,,Michálkovický skřivan“. Sešlo se zde více než třicet nejlepších zpěváčků, vítězů třídních kol. V příjemné atmosféře zde zazněly písničky lidové i  písně českých  a zahraničních autorů. Porota to rozhodně neměla jednoduché, protože výkony jednotlivých soutěžících byly opravdu výborné. Ti nejlepší obdrželi z rukou ředitele školy diplomy a knižní odměny a představí se ostatním spolužákům na jarním koncertě v michálkovické knihovně a v  červnu na závěrečném koncertě pěveckého sboru v michálkovickém kulturním domě. Všichni odcházeli se sladkou maličkostí, a hlavně s dobrým pocitem, že se to povedlo.

Taťána Mikulská

FOTOGALERIE