S Révou v tělocvičně

  • Publikováno: 02.06.2016
  • Kategorie: Aktuality

V úterý 24. května 2016 si žáci naší školy byli poslechnout cimbálovou muziku Réva, která po deseti letech opět navštívila naši školu. V devět hodin žáci I. stupně a o hodinu později  žáci II. stupně sledovali ve školní tělocvičně vystoupení čtveřice muzikantů, kteří kromě písniček různých žánrů měli pro diváky  připraveny otázky z oblasti hudby a pověděli jim řadu zajímavostí o hudebních nástrojích, na které hráli.  Správné odpovědi byly odměněny drobnými odměnami a na závěr si zazpívali všichni společně. Zahraniční studenti, kteří v tomto týdnu ve škole pobývali a tohoto koncertu se také zúčastnili,  byli velice potěšeni, když uslyšeli úvodní slovo i v anglickém jazyce,dobře se bavili a všichni společně vytvořili v tělocvičně příjemnou atmosféru plnou zábavy a smíchu.

FOTO