Písničky z notového sešitu

  • Publikováno: 06.12.2017
  • Kategorie: Aktuality

Pod tímto titulem se na prosincových plakátech michálkovické knihovny ukrýval vánoční koncert pěveckého sboru Michálek, který se uskutečnil ve středu 6. 12. 2017.

Každoročně se scházejí členové pěveckého sboru se svými příznivci, aby se zastavili v předvánočním shonu a zazpívali si melodie známých i neznámých koled a vánočních písní nejrůznějších žánrů. Ani letos tomu nebylo jinak. Knihovna praskala ve švech a na tvářích všech se zračila dobrá nálada. Jen vedoucí dramatického kroužku Všetečka měla trošku hlavu ve smutku, proto nemoc dvou členek pořádně zamíchala připraveným programem. Ale nakonec vše dobře dopadlo. Sóla a sborový zpěv se střídaly s recitovaným slovem, někdy vážným, někdy zábavným a vtipným, ale v každém případě předvánočním. Michálek s Všetečkou opět pobavili a potěšili své rodiče i prarodiče, všichni si popřáli krásné nadcházející vánoční svátky a už se těší na tradiční jarní setkání.

Mgr. Taťána Mikulská