Paspartování v 9. A

  • Publikováno: 20.06.2017
  • Kategorie: Aktuality

Po domluvě s deváťáky, jsem se rozhodla změnit hodinu výtvarné výchovy na …. Co s tím obrázkem udělat, když už ho mám namalovaný. Prostě a jednoduše, zkusili jsme zarámovat obrázek. Žáci si měli přinést fotku, já nakoupila zbytek materiálu. No a narazili jsme, klasika…. Fotku si donesli čtyři a zbytek rychle sháněl cokoli, co by uchlácholilo učitelku…

Výsledek se od toho odvíjel. Ti, kteří fotku donesli, si s paspartou pohráli a výsledek byl na první výtvor ucházející. Zbytek jen splnil rozkaz, zbytečné bylo vysvětlování a názorné ukazování. Škoda. Nakonec tedy všichni dokončili. Z dálky to nevypadá nejhůře…. Většina si to raději nevzala ani domů, co dodat.

Mgr. Ludmila Ševčíková

C:\Users\WollnaL\Downloads\IMG_20170612_142911.jpg

FOTO