Mikuláš u nás ve škole

  • Publikováno: 06.12.2016
  • Kategorie: Aktuality

Dne  5.prosince 2016 se zase v prostorách školy proháněli andělé s čerty a také přišli dva Mikulášové. Dva proto, že žáci 9.tříd připravili pro své spolužáky mikulášské radovánky. Jeden kolektiv čertů a andělů připravil pro žáky 1. stupně zábavné sportovní hry ve školní tělocvičně a ten druhý se vydal po jednotlivých třídách, aby se poptal, kdo z těch michálkovických žáků patří k nejzlobivějším, a označil ho černým uhlem. Asi jich nebylo málo, protože jak přibývalo návštěv tříd, přibývalo i začerněných, ušmouraných dětských tváří a občas se objevila šmouha i na obličeji některé paní učitelky. A potom už se mikulášská skupina vydala do místní mateřské školy, kde je čekaly nedočkavé tváře našich budoucích spolužáků. Celé dopoledne se velice vydařilo a všichni se už těší na příští rok.

FOTOGALERIE