Halloweenské sušenky v 7. A

  • Publikováno: 01.11.2017
  • Kategorie: Aktuality

1. 11. jsme si zpříjemnili hodinu pracovních činností v 7. A Halloweenskými sušenkami. Teda, takto znělo zadání. Děti měli za úkol donést si do školy již hotové těsto, ze kterého jsme vyráběli ve skupinách „sušenky“. Předem rozdělené skupinky vytvářely ve výsledku vše, na co měly chuť. Přes pizzu, perníčky, mufiny, až po vánoční cukroví. Po velké pomoci ze strany našich kuchařek, čímž jim moc děkujeme, se nám podařilo dílo dokončit. Po pizze se zaprášilo a ze zbylých výtvorů jsme vybrali ty nejlepší. Vyhrály muffiny, které byly velice nápadité. Druhé místo obsadily perníčky a třetí „vánoční cukroví“. Kluci vytvořili tak strašidelné cukroví, že jsme se je báli ochutnat. Nakonec jsme zanesli výtvory i do kabinetů učitelům, ochutnal i pan ředitel a samozřejmě i my ve třídě. Mňam

Mgr. Ludmila Ševčíková

FOTO

C:\WEB\Foto\Lída Hallowen\IMG_20171101_111448.jpg