Exkurze na farmu

  • Publikováno: 04.07.2017
  • Kategorie: Aktuality

V posledním školním týdnu navštívili žáci 4. A třídy farmu pana Vrubla na Čeladné. Spolužačka Pavla Strbíková spolu s majitelem farmy žáky provedla celou farmou umístěnou v krásném prostředí Beskyd. Žáci pak na vlastní oči mohli vidět skot, prasata, ovce, pohladit si malé křepelky, koně i králíky. Dověděli se mnohé o životě na farmě. Paní Strbíková pak pro nás s rodinnými přáteli připravila výborné pohoštění. Poté žáci soutěžili v pěti vědomostních i sportovních disciplínách, nejlepší získali krásné ceny. A na závěr všichni žáci ještě obdrželi papírový blok, něco dobrého na zub a pero na zapisování všech zážitků z prázdnin včetně tohoto krásného vydařeného dne. Všem, kteří se na podílení této krásné a pro žáky jistě nezapomenutelné exkurze podíleli, moc děkuji.

Za celou třídu Jana Muchová.

FOTO