Domácí příprava 15. 4. – 22. 4.

Zdravíme naše druháčky a rodiče. Pevně věříme, že jste prožili Velikonoce ve zdraví a v pohodové atmosféře, krásné počasí uplynulých dní nám přálo a všechny zvalo k procházkám do jarní přírody. Tento týden nás čekají opět školní úkoly, které posíláme k procvičování učiva:

ČJ: strana 84, 85 ústně, do sešitu: 83/4, říkej a poté napiš: 84/3, 85/2

PS: strana 17, 19

ČT: strana 98 – 99

M6: strana 8, 18, G: do sešitu nebo na papír: 11/1, 2: postup si přečti-zopakuj nahoře v rámečku

PRV: Učebnice strana 51, opakuj hospodářská zvířata a domácí ptáky, PRV-PS: strana 63

Procvičování oline:

ČJ:  www.onlinecviceni.cz  –   2. ročník  –   07. písmeno ě  –  01. Skupiny dě, tě, ně (vyber si 1 cvičení)

M:  www.onlinecviceni.cz  –  2. ročník  –   21. Geometrie  –   06. Přímka – vzájemná poloha bodu a přímky  –  cvičení 01

Děkujeme a posíláme pochvalu všem dětem za pečlivé plnění zadaných úkolů a rodičům za podporu a pomoc, kterou vám, dětem, při učení poskytují. Se srdečným pozdravem vaše paní učitelky S. Šigutová a R. Hmilanská