Den dětí aneb Škola plná mimoňů

  • Publikováno: 07.06.2016
  • Kategorie: Aktuality

Ve středu 1.června  2016 se to  ve škole hemžilo velkými i malými pohádkovými postavičkami. To si žáci 8. tříd připravili pro své mladší spolužáky zábavné dopoledne k svátku dětí.  I počasí se umoudřilo, vysvitlo sluníčko, takže žlutá barva z mimoních triček se přestěhovala i na oblohu  a některá stanoviště s úkoly pro malé školáky se přestěhovala  z vnitřních prostor  na školní dvůr  a do okolí školy. V tělocvičně, školní družině, učebně hudební výchovy, ve třídách, na chodbách, venku, všude se něco dělo. Tanec, skákání v nafukovacím hradu, skládání kostek, trefy míčem,míčkem, kuličkou, slalom, hádanky, kreslení, prostě bylo toho moc. Až to skoro vypadalo, že některé třídy všechna stanoviště nestihnou obejít. Ale povedlo se to. Všude vládla dobrá nálada, smích a pohoda, takže si to všichni parádně užili.

FOTO