Den dětí

  • Publikováno: 17.06.2018
  • Kategorie: Aktuality

V pátek 1. 6. proběhly na naší škole každoroční oslavy Dne dětí. Pro žáky 1. stupně bylo připravené zábavné dopoledne ve jménu čarodějnic a čarodějů. Nechyběly masky, kouzelné hůlky, dobrá nálada a samozřejmě pěkné počasí.
Žáci 8. A třídy byli řádně připraveni a statečně čelili náporu svých mladších kolegů, kteří se s vervou sobě vlastní vrhali na plnění jednotlivých úkolů – míchali poživatelné i nepoživatelné lektvary, v písku lovili mandragory, zdolávali překážkovou dráhu, vodními pistolemi sestřelovali lorda Voldemorta, učili se čarovné tahy kouzelnou hůlkou a na vlastní kůži poznali, jaké to je zahrát si Člověče, nezlob se s živými figurkami. Nechyběly ani úkoly zaměřené na fyzickou zdatnost či posilování paměti.
Na závěr čekala každého účastníka drobná odměna.
Den se vydařil, děti odcházely domů s dobrou náladou a jistě spokojené.
Paní učitelce Konečné a všem žákům 8. A moc děkujeme.

Mgr. Šárka Vežranovská

FOTO