AJ domácí příprava: 1.4 – 8.4.

Dobrý den milé děti. Zdravím i vaše rodiče, kterým děkuji za pomoc při učení.

Posílám učivo na další týden:

AJ učebnice: 39 tuto stránku si bez CD pro učitele nepřehrajete, pokud si jej nemůžete pořídit, prohlédněte si pouze obrázky a u každého si krátce řekněte, co se tam děje. Nezapomeňte použít průběhový čas, tak jako vidíte na obr. 3 (I´m  hiding now, Boss.). Podívejte se také, jak se zde vyslovuje čas. Nápovědou ti je bublina nahoře, kterou říká Spike a také obr. 3 ( 8.15 IT´s eight fifteen). Aj prac.s. 39/4 zahraj si bingo s rodiči nebo sourozenci (jeden čte časy a druhý vyhledává, pak se vystřídejte), 39/5 napiš si k danému obrázku, o jaký pořad se jedná, 39/6 vymysli si, na jakém programu je daný pořad a v kolik hodin. AJ učebnice: str.62 High numbers – napiš do sešitu slovíček a nauč se.

Internetová podpora k učení:

https://www.umimeanglicky.cz/pexeso-numbers-1-uroven

Přeji Vám všem hodně úspěchů při učení a také pevné zdraví.

S.Šigutová