Adventní vystoupení pěveckého sboru Michálek a divadelního souboru Všetečka v michálkovické knihovně

  • Publikováno: 16.12.2016
  • Kategorie: Aktuality

14. prosince 2016 se sešli členové obou školních souborů se svými příznivci v michálkovické knihovně. Sešli se zde rodiče, prarodiče, kamarádi i příznivci obou souborů,takže knihovna v mrazivě nepříjemném adventním odpoledni tak praskala ve švech. Nejdříve se představili členové dramatického kroužku se svým komickým úryvkem ze života Sněhurky a sedmi trpaslíků, kteří sklidili u všech zúčastněných veliký potlesk, a potom se už zpívalo a recitovalo. Střídali se sólisté, skupinky malých i větších zpěváčků a celý podvečer plynul v příjemně poklidné atmosféře. Účinkující i diváci si nakonec zazpívali společně a knihovnou se nesly tóny staré české koledy Narodil se Kristus Pán. Všichni se pak rozcházeli do mrazivého večera s teplým světýlkem pohody a očekávání blížících se vánočních svátků.