5. B – Ahoj mojí žáčci.

Zdravím vás, jak se máte a zda už se těšíte do školy? Bůh ví, co si na nás vymyslí, ale my budeme stateční, protože už nás to doma nebaví a těšíte se na kamarády, jako já na vás.

Ale…… 4 žáci, či žákyně si nepřišli do školy pro učebnici, prosím, vyzvedněte si ji na sekretariátě ve středu, čekají tam na vás.

Ve třídě mám rovněž dva odvážlivce, kteří se mnou online sčítali, odčítali, zaokrouhlovali desetinná čísla, půjčili si matčin a otcův počítač a předvedli mi, jak berou slova pana ministra Plagy vážně, že máte být pilní a každý den se učit. (Bohužel, doplatili na to rodiče, kteří si zavzpomínali na svá školní léta). Já jim moc a moc děkuji. Eliška a Danek (to jsou ti odvážlivci), kteří podle návodu paní učitelky Konečné se se mnou si povídali přes počítač. Bylo to hrozně fajn. Byla jsem překvapená, kolik toho umí a jak byli pilní. Píši jim velkou jedničku, ale také rodičům. Také musím pochválit Amálku, Evku Anetku, Natky, Simču, povídali jsme si přes Whatapp,  holky byly šikovné, jedničku dostávají také.  Takže píši do kalendáře středa 9-10 hod. Zkuste to. Zdraví a na vás se těší vaše úča.