Dobrý den, rodičové, přechod na aktivní on-line výuku je povinný. Kdyby se děti z nějakého důvodu nemohly účastnit výuky, tak mi dejte vědět e-mailem. Děláme v každé hodině absenci a  já budu běžně omlouvat. Je jasné, že kdyby byli žáci nemocní v horečkách, tak je nenuťte sedět ve výuce. Ale to nechám na posouzení Vám rodičům. Návštěva lékaře či rodinné důvody jsou opět v pořádku.
Využíváme google meet k učení on-line, kdy vám na mail dítěte pošlu tzv. pozvánku. Úkoly budou zadány rovnou při online výuce. Zatím se vše tvoří jen do konce října (posl.týden  jsou prázdniny, výuka nebude od 26.10. -30.10.), nevíme ale, co bude v listopadu…. Držte se! Vím, ze to nebude jednoduché. Zatím vše, děkuji za spolupráci 🙂