„ V rytmu Afriky “

V úterý 9.12.2014 se to od rána ve škole hemžilo menšími i většími černoušky. Téma letošního Dne otevřených dveří bylo „ V rytmu Afriky“. Pedagogové a žáci devátých a osmých ročníků měli pro návštěvníky připravenou spoustu zajímavostí a zábavy. Žáci v kostýmech prováděli návštěvníky školou a informovali je, jak to u nás chodí.co je u nás nového. Vše začalo už dopoledne, kdy naši školu postupně navštívily děti předškolních oddělení z MŠ Sládečkova a MŠ Podlesí. Odpoledne po 15. hodině pak byla připravena řada zajímavých her, soutěží a dílen pro další zájemce. Žáci 8.A třídy několik týdnů připravovali pro své malé kamarády divadelní představení, které bylo vyvrcholením celého dne. Přestože byla akce určena především předškolákům s rodiči, byli vítáni i další zájemci o prohlídku naší školy. Je velikou škodou a velkým zklamáním pro členy celého realizačního týmu jak z řad učitelů tak žáků, že měla tato pečlivě připravovaná akce tak nízkou odezvu u rodičů michálkovických předškoláků.Tak snad příště.  FOTO